Produkcja worków foliowych

Jesteś producentem sprzętu AGD lub RTV, czy też specjalizujesz się w produkcji masowej na liniach montażowych? Kadra kierownicza w takich branżach jak motoryzacja, budownictwo czy ogrodnictwo z pewnością doceni oferowane przez nas trwałe folie ochronne i worki foliowe do pakowania. Jesteśmy producentem worków z folii antystatycznej, folii LDPE czy folii ochronnej z 30-letnim doświadczeniem. Biodegradowalne, ekologiczne i bio-filmy to innowacyjne produkty, które oferujemy. Dzięki temu możemy sprostać wymaganiom klientów, którzy chcą pakować swoje produkty w sposób odpowiedzialny i przyjazny dla środowiska.

Jako wieloletni producent folii z nadrukiem i woreczków foliowych jesteśmy elastyczni na potrzeby każdego klienta. Nasza produkcja na zamówienie zapewnia, że dostarczamy produkty najwyższej jakości. Przykładem są antystatyczne torby plastikowe i folia LDPE. Ten ostatni nadaje się do automatycznych maszyn pakujących i zapewnia płynną pracę dzięki niskiemu współczynnikowi tarcia. Z drugiej strony worki polietylenowe dzięki powłoce antystatycznej są również skuteczne w ochronie sprzętu elektronicznego. Wszystkie folie posiadają gwarancję jakości producenta opartą na certyfikacie ISO 9001. Pełną ofertę ma producent worków na stronie www.pjmworki.plworki na śmieci

Producenci torebek plastikowych

PJM jest producentem toreb foliowych z nadrukiem. Naszą główną działalnością jest produkcja worków foliowych, rękawów, półrękawów oraz taśm foliowych. Specjalizujemy się w produkcji opakowań z folii LDPE z wysokiej jakości tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu i pierwotnych. Na przestrzeni lat sukcesywnie poszerzaliśmy nasz asortyment, aby sprostać potrzebom naszych klientów. Dziś oferujemy naszym klientom szereg nowoczesnych materiałów i rozwiązań w zakresie opakowań. O wysokiej jakości produktów oferowanych przez PJM najlepiej świadczy szerokie grono naszych wiernych klientów. Oferujemy worki LDPE przeznaczone dla wielu sektorów przemysłu. Produkujemy worki na węgiel, ECOPIA, kruszywa ogrodowe i trociny.