Przepustnice Vexve

Armatura przemysłowa, przepustnice vexve składa się głównie z elementów przeznaczonych do pracy pod ciśnieniem do kilkudziesięciu barów. Kształtki są stosowane w różnych gałęziach przemysłu, w tym w energetyce, przemyśle chemicznym i petrochemicznym, rafinacji ropy naftowej, wydobyciu i przetwarzaniu ropy i gazu. Zawory często pełnią rolę obudów bezpieczeństwa, ale wiele instalacji zapewnia również regulację pracy. Elementy zaworów przemysłowych są dostępne z różnymi rodzajami uszczelnień i są wykonane głównie ze stali węglowej, stali nierdzewnej, mosiądzu i polipropylenu.

W ofercie armatury przemysłowej znajdują się kurki ciśnieniowe, zawory manometryczne, zawory grupy IV oraz rurki syfonowe. Kurki ciśnieniowe są stosowane jako izolatory pomiędzy przyrządami pomiarowymi do cieczy i gazów. Zawory są również stosowane w celu przedłużenia żywotności manometrów zainstalowanych w warunkach stale pulsującego ciśnienia. Zawory manometryczne znajdują zastosowanie głównie w przemyśle chemicznym, petrochemicznym, energetycznym, morskim oraz w budowie maszyn. Zawory manometryczne chronią urządzenie pomiarowe przed skokami i pulsacjami ciśnienia w mierzonym medium. Istnieją dwa rodzaje zaworów manometrycznych: zawory kształtowe z nakrętką oraz zawory kształtowe z trzpieniem, nyplem i nakrętką do mocowania przyrządu. Sprwadź przepustnice vexve dopasowane do potrzeb.

armatura przemysłowa w fabryce

Seria zaworów przemysłowych

Zawory grupy IV wykonane są ze stali nierdzewnej dla mediów korozyjnych i mediów. Stosowane są głównie do mediów agresywnych, gdzie nie można brać pod uwagę gazów, cieczy, lepkości czy krystaliczności. Są one niezbędne w takich branżach jak przetwórstwo ropy i gazu, przemysł petrochemiczny i chemiczny, energetyka oraz technologia oczyszczania wody i ścieków. Zawory grupy IV zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie użytkownika, aby zapewnić odporność dławnicy na działanie strumieni gazu. Rurki syfonowe chronią urządzenia przed pulsacjami średniej i wysokiej temperatury oraz umożliwiają chłodzenie cieczy, gazów i par przy pomiarach ciśnienia. Rurka syfonowa montowana jest bezpośrednio przy urządzeniu pomiarowym lub pod zaworem odcinającym (za pomocą kurka ciśnieniowego lub zaworu). Ponieważ firma posiada oddziały na całym świecie, warto zwrócić uwagę na elastyczność i ekonomiczność instalacji oraz najwyższą efektywność dostaw.